Co se skutečně skrývá za latinskoamerickými tanci Salsa a Samba?

4
0

Pokud se zmrzačíte a myslíte si, že je s tanečky nadobro konec. Nezoufejte! Stačí zajet do Medicca, kde na vás čeká testování křepčících električáků. Máte na výběr žhavou novinku… omáčku Salsu a časem ozkoušenou, božskou tanečnici Sambu.

Vážení čtenáři, tento test provádějí dva svobodní vozíčkáři, co se neštítí ani těch nejhorších cest a neřeší uražené části vozíku. Zesměšňují servis vozíků či bezohledné pitomce na městských skútrech. Respektují pouze byrokratické papíry pojišťoven. Neberte nám to! Jsme zkušení jezdci ošlehaní větrem, kteří si chtějí svižně zajezdit, tzv. zatančit!

Nyní se dostáváme k vomáčce, kterou pro vás otestuje Šudy:

 „Zdravím! Co takhle ochutnat pikantní Salsu s lepším zdoláváním obrubníků o šesti kolech? Pakliže vám nestačí amatérský tanec samby a ruplo vám v kuli, zvolte mašinu s větším krouticím momentem pro lepší taneční kreace, kupříkladu otáčení se ve výtahu na místě. Chcete-li být vyšší… než ostatní invalidé, vyberte si zvedání sedačky nahoru. Díky zvedáku získáte toužebně očekávané ego, které jste si moc přáli. Chlastání nebylo nikdy snažší. Zabudované LED světlomety dopomůžou k lepšímu oslepení všech ostatních účastníků provozu, včetně vozíčkářů. Systém proti převrácení, vám zaručí bezpečné vyjetí do zhovadile nakloněných kopců. Futuristicky vyhlížející podnožky s jistotou probourají překážející závoru na parkovišti i tu v lese. Toto perpetum mobile zcela doporučuji pro aktivní gentlemany. Pokud stojíte o další rady. Neváhejte! Šudy, svůdník rád poradí!“

Pro srovnání Krčál otestuje boží tanečnici:

 „Taktéž zdravím! Pojďte okusit tanečnicí se schopností prolézt každou mezírku na parketu. V případě, že jste tanečník menšího vzrůstu, zapomeňte na rady čahouna Šudyho. Nečekejte LED světla, zásluhou retro žárovek už nemusíte tančit poslepu. Plné gumy s tvrdou směsí jsou výhodou, když se na večírku rozbije sklenka s vínem. Bez duše se nemusíte bát píchnutí čtyřkolky. Obáváte se napršení do joysticku? Nebojte, nanejvýš dostanete elektrošok, který vám v mnohých případech rozhýbe ztuhlost končetin. Upištěná opěrka zad vám připomene vrzání vašich starých kloubů. Nízko položené těžiště vám umožní zajet i k tomu nejnižšímu stolku. Jestliže chcete vozík pro pohyb v garsonce a musíte projíždět úzkými záchodovými dveřmi. Neotálejte! Krčál, trpaslík je tu s radou pro vás!“

Star Paradance, již brzy na vašich obrazovkách! Roztančíme svůdnými pohyby Salsičku a Sambičku jen pro Vás! Rivalita těchto dvou strojů bude veliká. Těšte se na velkolepé představení!

4
0
By | 2017-03-20T22:20:24+00:00 Říjen 4th, 2016|Online texty, Recenze|0 Comments

Leave A Comment