Duchenne of Melody – Duchennovi jezdci brázdí ulice, místo přileb mají tvrdé palice

0
0

Zpočátku šlo vše podle plánu. Počasí nám: kavárenským spisovatelům, lépe řečeno lehkoživkám přálo a z nudy jsme zkoušeli místní vodopády (sarkasmus). A jakmile se trochu vyčasilo, tak si k nám našel cestu Elton John. Dokonce nás mile překvapil i Jan Koblížek (jeden z mnoha členů MDA RIDE), neboť dorazil na své vymazlené mašině. Kromě toho jsme vítali přicházející návštěvníky a při této příležitosti si od nás nechali rovnou podepsat knihu Duchennovi jezdci, jejíž jsme stěžejními autory.

A to není zdaleka všechno – zahrála hardrocková kapela SCA. Hned po jejich zdařilém vystoupení se na pódiu objevil Ivo Fafílek, který nám narychlo – asi za 12 hodin složil písničku Duchennovi jezdci.

Pojednává o tom, jak si rozbijeme držky a pak se to zvrhne v autogramiádu.

Po tomto chytlavém songu nás už jen kamarád Vašek (kterému patří veliký dík, protože celou akci dokonale zorganizoval) vyzval na pódium, tudíž jsme vyjeli po mokrých nájezdech přímo za ním – a to bez karambolů. Právě tam nám položil několik otázek týkajících se MDA RIDE a knihy, kterou jsme pokřtili neotřelým způsobem – poplivali jsme jí – asi jako jediní spisovatelé.

Následně jsme se vystřídali s kapelou Tumpach Kvoč, která předvedla svůj talent a na úplný závěr to rozparádila Jedlá Soda.

Celou dobu byla na akci super přátelská atmosféra, legrace, plno ironie, jídlo bez umělých ochucovadel a pivo teklo proudem.

Díky všem, kteří se podíleli na této skvělé akci. Byli jste fajn!

0
0
By | 2018-05-22T18:40:18+00:00 Květen 22nd, 2018|Cultur corner ŠuKr, Online texty|0 Comments

Leave A Comment