Gody – nikdy to nevzdám

14
0

Michal Podhájecký alias Gody je neuvěřitelným bojovníkem a pro mnohé z nás velkým příkladem – boje s nepřízní osudu. Jestli si někdo myslí, že takto nelze žít, tak je na omylu… on žije naplno. Samozřejmě dle svých možností. Stále září úsměvem na tváři a dokonce i pivko… si rád cvakne. Jeho pozitivní přístup k životu je obdivuhodný. Je to člověk, kde slůvko „Nevzdávej to!“ platí dvojnásob. Také jste ho mohli v roce 2011 spatřit na TV Barrandov, v pořadu Splněné sny. Jeho nejlepší kamarádka mu chtěla umožnit něco, co je pro lidi zcela běžné: podívat se do přírody, dýchat čerstvý vzduch a nabít své tělo sluncem.

Mártyho setkání s Godym

Setkání s Míšou bylo pro něj velice milé a radostné. Při vstupu do pokoje, ho uvítal úsměvem od ucha k uchu. Popovídali si spolu… o všem možném. Celá návštěva se stala koncertem dobré nálady. V Nemocnici Tanvald s.r.o. na NIP (Následné intenzivní péči) již setrvává přes 10 let, přesto si nestěžuje a bere život takový, jaký je.

Po shledání s ním pronikne slunce do vašeho srdce a začne neskonale plnou energii tlouct. Kdo se s ním setká, pravděpodobně přehodnotí své hodnoty. Gody je ohromnou inspirací a uklidněním na duši.

Zde vkládáme odkaz na jeho blog: http://www.godydesign.cz/

14
0
By | 2018-03-05T10:27:09+00:00 Říjen 10th, 2016|Online texty, Povídky|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gody – nikdy to nevzdám