IX. MDA RIDE

6
0

V sobotu se na pražském Václaváku konala akce MDA RIDE. Jedná se o největší motocyklovou charitativní akcí v České Republice. Je jediným takovýmto projektem v EU a (po švýcarské Love Ride) druhým v Evropě.
Tam se právě maníci z nevzdavejto pajdavou jízdou dobelhali. A vybrali si černé Mustangy – očividně je ten černej humor tak ovlivnil, že bez černé nedovedou ani žít.

Poté si dal Šudy kávu, ke které si dopřál buchtu od pěkných buchet – od takzvaných Růžových prdelek (kasičkářek). A Márty ten byl vybitej, blbec – proto se připojil k síti, aby měl trochu energie a mohl to trochu rozpumprdlíkovat.

Jakmile měl doplněnou kapacitu svého elektrického poníka, tak se plnou rychlostí s Šudynem rozjel a v „napjaté atmosféře“ brázdil stánek od stánku.

Při spanilé jízdě Prahou očumovali mávající holky jak nějací texaští kovbojové – to samozřejmě přišlo vhod. A po príma jízdě zajeli před pódium, u kterého si zakolčili s Petrem Vondráčkem a jeho Lokomotivou. Protože jim z toho spáleného benzínu začalo šibat.
„Když je príma letní den, nebe modrý jako len, když vánek vane jako fén, ten den mi náleží. Letním sluncem zasažen, táhne mě to k vodě ven, je to můj žlutomodrý sen, na kterým záleží. “ To si pozpěvoval celej Václavák.

Děkujeme všem organizátorům za skvělou akci a super atmosféru, která panovala celý den
. A už teď se těšíme na desátej ročník. 🙂

Máme už sice od té svině zdevastované svaly, ale v palicích stále plno svěžesti!!!!! Byla to nefalšovaná varlatová slavnost! 🙂 Ahoj ahoj ahoj!!!

6
0
By | 2017-06-21T19:42:38+00:00 Červen 20th, 2017|Online texty, Výlety a akce|0 Comments