Je zima

3
0

Rozhodně nemusíte zoufat, že by seance tohoto psaní byla zcela bezvýznamná, nicotná a loserovská, tudíž se bude jednat o několik komických bodů, které budou pojednávat o oblékání svalového dystrofika.

Pojďme si říct něco k průběhu jeho zdlouhavého vypravování do zimního počasí.

1. dystrofik ve dvaceti šesti letech nemá skoro žádné svaly, takže jeho tělo už s vámi nebude nikdy spolupracovat. A kdykoliv si na to vzpomene, tak už mu běhá mráz po zádech.

2. sedí si nehybně na vozejku a jen si pečlivě očima vybírá stylové oblečení, protože chce být přitažlivý a sexy.

3. jakmile si ten tydýt konečně vybere, tak se můžete pustit do jeho oblékání.

4. popadnete pevně jeho ruku a začnete jí soukat do rukávu od bundy, jenže občas to nejde tak lehce, jak se na první pohled může zdát, neboť sem tam se jeho ruka zasekne v podšívce od bundy.

5. po těchto peripetiích se pustíte následujícím postupem i do druhé ruky, ale někdy se vám může taky stát, že vám jeho ruka vyklouzne z rukávu, takže budete muset bohužel tento souboj absolvovat znovu.

6. následně mu stáhnete bundu na zádech tak, aby vychytralému hajzlíkovi a manipulátorovi náhodou netáhlo na ledviny, protože jinak by mu taky mohl hrozit zánět močových cest. Ty vole! To by tak ještě scházelo způsobit mu další újmu na zdraví.

7. poté mu tu bundu zapněte až ke krku – především v období, kdy je venku strašná zima. A proboha hlavně mu nezapomeňte obmotat šálu kolem krku, aby mu náhodou v něm nezačalo škrábat.

8. v dalším kroku mu naražte čepici na tu jeho přechytralou palici, protože jak už je známo: tou uniká nejvíce tepla.

9. přijdou na řadu rukavice, které jsou poměrně velkým oříškem, neboť zkriplené prsty dystrofika se kroutí do různých směrů. Proto si musíte dávat bedlivý pozor, aby mu náhodou dva prsty nezajely do prostředníčku rukavice. To vás pak čeká slušná polízanice: musíte totiž přemístit jeden z prstů do správného otvoru rukavice. (tento počin je vhodný pouze pro lidi, kteří dokážou ovládat své emoce, protože člověk opačné povahy by se mohl taky ze samého zoufalství rozbrečet)

10. po těchto zdlouhavých krocích je dystrofik dokonale chráněn před umrznutím a vy se začnete cítit jako superhrdina, který dokázal nemožné.

No nic, my jen, že si myslíme, jaká je s námi neobvyklá legrace. Nechcete si přijít nás vyzkoušet obléknout?

3
0
By | 2017-12-12T18:38:20+00:00 Prosinec 12th, 2017|Povídky, Uncategorized|0 Comments