Meeting na Vysočině

2
0

Tak se nám zdá, že bychom měli něco napsat.“ zavrčeli jsme a poklepávali klouby prstů na stůl. Na chvíli jsme zmlkli. A pak nás napadlo, že napíšeme článek o Březejci, kde jsme strávili celý týden.

Bylo tam dost příjemně. Ne nenaháněli jsme tam a nezesměšňovali ješitný egoistický blbečky na silnicích. Ale zažili jsme spoustu nových zážitků, které nám nikdo nevezme. Proto vám o nich něco málo povíme 🙂

Největším zážitkem byla určitě jízda vlakem a to rovnou na valnících. Byli jsme na nich upoutaní jak nějaký vzácný náklad a přitom lidi na nás nevěřícně hleděli. Nejspíš si mysleli, že jedem na porážku nebo co. Nakonec všechno dobře dopadlo a vrátili jsme se živí – jen trochu vyskákaní.

A to není ještě úplně všechno. Přijela za námi i sokolnice, která nám předvedla své talentované dravce, kteří se nechali od nás i pohladit. Prostě to byla pro nás taková ptačí terapie.

 

Vrcholem celého týdne bylo tradiční setkání s přáteli a kamarády z MDA RIDE. Znovu jsme se stylově vohákli – z Kádi se stal gynekolog amatér a z nás úklidová četa, z jiných zas pojízdná hospoda 🙂

A tímto se nám podařilo elegantně zakončit léto.

Mějte se fajn, pardálové!

2
0
By | 2017-09-22T12:34:51+00:00 Září 14th, 2017|Online texty, Výlety a akce|0 Comments