Motosalon 2018

9
0

 

Šudy hned po Božím dopuštění (chcete-li vymočení) zavítal k jídelnímu stolu, kde se nabaštil míchaných vajíček, která mu připravila matka. Samozřejmě si na závěr dal i něco sladkého a na monitoru svého MacBooku si prohlížel titulní stránku knížky, na kterou zálibně čuměl… pohoda… vozík se mu dobíjel… no, co víc si mohl přát.

Jo – a pak už jen se svým otcem vyrazil na brněnské výstaviště, kde zrovna probíhala akce pro motorkářské nadšence.

Jakmile dorazili na výstaviště a zaparkovali na vyhrazeném místě pro vozíčkáře, tak rovnou zamířili do pavilonu P, ve kterém si zakoupili vstupenky. Otec. Tedy jeho doprovod to měl grátys. A co Šudy? To je ten pišišvor, co musel zaplatit plnou cenu.

Poté Šudy nesměle popadl joystick a prokličkoval davem návštěvníků až pod samotné hlavní pódium, kde na něj čekal Káďa, zakladatel MDA RIDE a přivítal ho poplácáním po ramenou, přičemž s ním prohodil několik slov. No a následně Káďa vyběhl na pódium, neboť se po něm požadovalo, aby poklábosil o svých vydaných motorkářských průvodcích v nakladatelství Brána.

Po představení těchto povedených knih dal prostor i Šudymu a ten představil knihu, kterou s Mártym pomalu, ale jistě dokončuje. Zmínil se o tom, že v knize se například dočtete o tom, jak svalový dystrofici jezděj do hospody, jak močí, dýchají s BiPAPem nebo vtipně popisují, jak probíhá odkašlávání pomocí kašláku. Jenže čas tohoto vstupu se chýlil rychle ke konci, proto Šudy dal slovo ještě Káďovi, aby stihl říct něco málo o založení MDA RIDE, která pomáhá lidem trpící tou sviní dystrofickou.

Tímto bychom chtěli poděkovat této společnosti za tento počin, který pro nás vytváří.

Moc si toho vážíme.

Patří Vám veliký dyk.

Ježiš, co to blábolíme! My měli na mysli dík!

9
0
By | 2018-03-10T20:48:08+00:00 Březen 10th, 2018|Online texty, Výlety a akce|0 Comments

Leave A Comment