Noční přítel BiPAP

5
0

Pár užitečných informací pro neználky tohoto přístroje:

Na úvod trocha lekce angličtiny. BiPAP je zkratka čtyř slov – Bilevel Positive Airway Pressure. Je to druh mechanické ventilace, při které mrzák dýchá sám. Výměna vzduchu je usnadněna nepřetržitým působením tlaku, který se do plic vhání přes masku. Pozitivní tlak v dýchacích cestách usnadňuje nádech a zabraňuje nedýchání. Zkrátka vždy vydechnete, i kdybyste chtěli zdechnout. Jde o tlak ve dvou úrovních – vyšší při nádechu a nižší při výdechu. BiPAP se využívá například k léčbě dýchacích nemocí jako je apnoe, atd.

Našeho věrného přítele si nasazujeme na noc, abychom se kvalitně vychrněli. Pakliže se během dne necítíme zcela fit, dopřejeme si dvouhodinového šlofíka s maskou.

Při použití BiPAPu platí následující:

1. rodič, jiný člen rodiny či milenka přinese přístroj k pacošovi.
2. rozmotá hadici (chobot).
3. nasadí pacošovi masku na ksicht.
4. utáhne pásky, aby škvírami neunikal vzduch.
5. zapne přístroj…lazar může jít v klidu spát.

Klady BiPAPu:

Díky lepšímu okysličení krve…dosáhnete mnohem lepší erekce, než kdykoliv předtím. Dalším benefitem je, že se zbavíte chrápání. Konečně odbouráte neustálé frflání a podrážděné chování přítelkyně, vůči vám. Sen některých žen může být splněn…pokud toužíte po sexu s Gagarinem…v dnešní přetechnizované době…vám bůh tohle přání vyplní. Zadýchání během rychlého kmitání pístu nehrozí…sex nikdy nebyl kvalitnější. Partneři se mohou obmotat chobotem, díky čemuž bude pohlavní styk procítěnější. Pád ženy ze sedla hřebce… se již nekoná! A ani rozseknutí čela o noční stolek nehrozí, vše je historií.

Zápory BiPAPu:

Velkou nevýhodou je neustálé hlídání přístroje, aby ho partnerka neskopla na zem. Také potřebujete zásuvku nebo sehnat předraženou baterii, která se za pár hodin stejně vybije. Takže znovu budete muset hledat síť na dobití baterky. Pokud nastane delší Black-out…budete…však víte kde. Největší nevýhodou je, že vypadáte jako Hannibal z Mlčení jehňátek. Hodně lidí vás může podezírat z kanibalismu, což může způsobit problém se sousedy.

Život s BiPAPem nikdy nezatracujte! Je dosti podobný životu s milenkou, občas vám leze na nervy, ale stejnak se s ním vyspíte.

 

5
0
By | 2017-11-08T11:23:21+00:00 Leden 16th, 2017|Online texty, Recenze|0 Comments