Pavel Liška a Jan Revai – Vandráci Vagamundos nám pokřtili novou knížku

0
0

Kamarádi včera to bylo super👀👍!

Já (Šudy) jsem se dostavil do SC Bonaparte ve Slavkově u Brna na besedu #vandracivagamundos. Zprvu to vypadalo, že to bude taková… bezproblémová akce. Ale nakonec to bylo přeci jen nevznešené, neučesané, neuspořádané, nedokonalé… tak jak to mám rád.

Děkuji za to, mohl jsem alespoň poznat úplně něco nového. Cestou na pódium jsem narazil na spoustu schodů, na kterých byl vytvořen nájezd z lešenářských desek. Ano, už jsem toho zažil hodně, ale takhlenc příkrý nájezd snad ještě ne. Ovšem kdyby moji blízcí můj el. vozík nedrželi a netlačili, tak bych se nejspíš skutálel do sklepa, v němž shnil jako ovoce. Z celé situace jsem však vyvázl bez naprostého zranění. Ani jsem se strachy nepo***l
Zkrátka jsem se bez jakéhokoliv zápachu dostal do zákulisí pódia. Hlavně asistujícím patří obrovský dík, bez nich bych se tam totiž ani nedopravil. Oceňuji především jejich trpělivost, odvahu a sílu. V zákulisí jsem se setkal s Vandráky. Tedy s Pavlem Liškou a Honzou Révaiem. Uvedl jsem vše na pravou míru, zavtipkoval a rovnou omluvil Mártyho, který z rodinných důvodů nedorazil.

Následně jsme se přemístili před zraky diváků, kde jsme se vrhli do křtění knihy: Šudy a Márty aneb příhody strýčka Duchenna. Knihu jsme nepočůrali, pouze jsme ji postříkali šampusem a na závěr poplivali. Řeknu vám, byla to skvělá smršť pozitivní energie✨💥

Poté Vandráci už jen rozbalili svou dvouhodinovou show – o 3 měsících po středoamerických cestách. Bylo to poutavé vyprávění o jejich dobrodružstvích na dvou kolech.
Vandráci to prostě umí rozjet, zejména, když se mezi ně přifaří vozejčkář 😊

Naši knihu si můžete objednat na e-mailu: jm@nevzdavejto.cz

0
0
By | 2019-05-21T22:07:39+00:00 Květen 21st, 2019|Online texty, Výlety a akce|0 Comments

Leave A Comment