Proslulý tým

4
0

Milujeme ty chvíle, kdy se můžeme chovat jako lenoch(odi). Jenže dnes jsme si nemohli nějak pomoct, neboť nám připadalo, že vůči našim podporovatelům by nebylo fér. Nic nedělat a jen sedět. Proto jsme se po menší odmlce rozhodli vrátit k „proslulému“ nohejbalovému týmu s názvem Duchennovi jezdci, který se nedávno zúčastnil turnaje v Ujčově, což je jakási malá vesnička na Vysočině.

Jak můžete vidět na fotce… Tentokrát se tým dočkal menšího upgradu v podobě dvou nových hráčů. Zleva Petr Topinka – hrdý reprezentant ČR. Několikanásobný mistr ČR v chlapech za Modřice, mistr ČR dorostu za Prostějov a kdo ví čeho ještě. Uprostřed se nachází hlavní tahoun Pepík Havlík. Vpravo Michal Bednář (zlatej bizon hrající za Smrček – krajskou soutěž vysočina) výbornej člověk a chlápek do nepohody.

Tedy klobouk dolů všem třem, kteří zdařile odehráli turnaj a to ještě s velkou radostí, srdcem a profesionalitou. Děláte svět lepším.

Je krásné vidět, že jsou mezi námi lidé jako tito kluci, kteří dokazují systému, že lze věci dělat jinak. Zvláště v tak konzumně a uspěchané době.

4
0
By | 2018-07-31T11:30:21+00:00 Červenec 30th, 2018|Online texty, Výlety a akce|0 Comments

Leave A Comment