Setkání Parent Projectu 2018

2
0

Nazdárek. Rozhodli jsme se, že napíšeme něco málo o tradičním setkání, které se každoročně koná na konci srpna a to pokaždé na jiném místě. Tentokrát jsme se pro změnu sjeli v kempu Líchovy. Sice jsme v kempu lehkoživkovali od pátku do neděle. Jenže v paměti nám nejvíce utkvěla sobota, kdy se Parent Project postaral o bohaté pohoštění pro kamarády, kteří nás navštívili na svých motocyklech. Celé setkání bylo jakýmsi poděkováním za pomoc, kterou MDA RIDE směřuje do této smysluplné organizace.

Došlo i na poděkování. Motorkáři dostali perníkové motocykly a my na oplátku dostali krásné dárky od sponzora MDA RIDE – Dermacolu, abychom měli pleť jako z nějakého lesklého časopisu.

Poté jsme poněkud vyhladověli, a proto jsme se přemístili ke stolu, u kterého jsme si společně pošmákli na nějakém tom buřtu s plnotučnou hořčicí a na zapití jsme si dali jedno – pěkně čerstvě natočený a orosený… co se tak při tom asi probíralo?…ŽENSKÝ!!!

Celý den se nesl ve stylu všeobjímající lásky – hippies…zkrátka slunce v duši, vůně míru…a bylinky.

Tímto Vám chceme poděkovat za pěkný víkend strávený s fajn lidmi, ale samozřejmě asistentkám, které nám rozpohybovaly naše ochablá těla, abychom byli plnohodnotnými „cigoši na kolečkách“, dobrými parťáky a vypravěči. Tedy „parchanty“, kteří můžou žít dle svých přání a tužeb. Jsou to holky, pro nás neuvěřitelné. Krásky mnoha profesí, mnoha dovedností, různého vyznaní, různé orientace a každá z nich v nás zanechala jistou stopu.

Ke všem však chováme úctu. Úctu, že se rozhodli svůj čas a lidskou sílu použít ve prospěch někoho jiného.

2
0
By | 2018-09-06T18:56:35+00:00 Srpen 27th, 2018|Online texty, Výlety a akce|0 Comments

Leave A Comment