Volit je přirozené. Volte! Jinak tady všichni shnijeme.

0
0

 

Za naši nejvýraznější zálibu rozhodně nepovažujeme sledování předvolebních kampaní. A už vůbec se nechceme vyjadřovat k volbám, protože to je každého věc, ale na druhou stranu si troufáme říct, že je to věc společná, rozhodnutí jedněch může ovlivňovat budoucnost druhých, takže něco málo o tom přirozeně a lidsky napíšeme.

Jestliže se vám to nějak příčí, tak už odteď dál nečtěte a zbytečně si tím nekažte den.

Tuhle kampaň sledujeme – i díky sociálním sítím – mnohem víc, než tu předchozí a mnozí z vás samozřejmě taky. Občas se smějeme, občas nadáváme, občas jsme vyděšení, mnohdy spolu souhlasíme, ale všichni spolu nebudeme souhlasit nikdy, to by byla děsná nuda. Nechceme vás tady oblbovat, kolik toho víme o jednotlivých politických stranách nebo jejích kandidátech. To bychom byli potom všichni moc hysteričtí a zavánělo by to obrovským průserem – třeba rituální sebevraždou.

Prostě bychom vám tímto rádi sdělili, že jediné, co bychom měli dělat, a co musíme za všech okolností činit, je ochraňovat si naši demokracii. Jen díky ní můžeme jít k volbám, tak prosím běžte a dejte hlas straně, která demokracii nezatracuje.

0
0
By | 2017-10-20T12:56:23+00:00 Říjen 20th, 2017|Online texty, Výlety a akce|0 Comments