Pozor! Glosa Šudyho a Mártyho (Vyhlídka Blansko – Dámská jízda 2019)

1
0

Od 7. 7. do 14. 7. se konala tradiční Dámská jízda. Tentokrát jsme si to užívali v Rekreačním zařízení Vyhlídka, jenž se nachází v okrese Blansko. Nejspíše váháte, proč tento pobyt nazýváme Dámskou jízdou. Právě proto jsme se rozhodli, že Vám to prozradíme.
Jednalo se o pobyt, kde si naše matky mohly od nás taky trochu orazit. Jelikož každému z nás byly přiděleny pohledné asistentky.

Dovedete si takový to pobyt představit v kostce? Stlačený a zhuštěný jen na ty nejzásadnější momenty? Jde to?

Během tohoto týdne byl velký prostor i na nějaké ty naše fóry. A některé se i docela povedly. Dá se říct, že jsme se dost bavili a podobně i asistentky (kamarádky). Dokonce jednoho teplého večera jsme společně zavítali do místní restaurace, kde do nás asistentky nalupaly pár piv. Snad i proto jsme je za odměnu na svých vozících odvezly zpátky do rekreačního zařízení. To nás nadchlo více než honorář za naše knížky. A to není ještě zdaleka vše. V pátek jsme dorazili na Mohylu míru u obce Prace, kde nám kamarád Honza Koblížek zorganizoval komentovanou prohlídku. Sice pršelo jako z konve, ale to nás nijak neohrozilo. Po prohlídce za námi přijeli i ostatní kamarádi z MDA RIDE, s kterými jsme si udělali hezkou fotku.
Za tento opravdu zdařilý pobyt – děkujeme Parent Projectu, asistentům a mámám, kteří nám byli celý týden oporou a na závěr bychom chtěli poděkovat také kamarádům z MDA RIDE, díky kterým se tento pobyt mohl uskutečnit.

Byla to skvělá akcička ❤️

A zas někdy ahóóój 🙂✌️!

1
0
By | 2019-07-16T10:54:37+00:00 Červenec 16th, 2019|Online texty, Výlety a akce|0 Comments

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.