Spanilá jízda stověžatou Prahou

0
0

Koukněte, jak jsme v sobotu řádili na Václaváku „u koně”, pod jehož kopyty jsme řádně oslavili jubilejní MDA RIDE – a to ve sporťácích Ford Mustang.🇺🇸💪

Děkujeme organizátorům, že se na tomto skvělém projektu můžeme každoročně podílet, ale hlavně se této zdařilé akce zúčastnit a setkat se tak především s kamarády. Díky patří také všem členům z Mustang Riders Clubu, jejichž účast nám umožnila svezení v těchto nádherných autech. Tentokrát jsme měli takové štěstí, že na nás zbyla dvě bílá kabria – konkrétně zaparkovaná vedle sebe. Nejspíš se mnoha kolemjdoucím dotčeným skupinám lidi zatajil dech. Je to jen špatný vtip? To přece nemůžou myslet vážně! Je pravdou, že to mohlo v této sociální sféře vypadat, jako kdybychom měli protekci, ale ve skutečnosti tomu tak nebylo. Byla to jen čirá náhoda.

Navíc naši řidiči a jejich drahé polovičky příliš dlouho neváhali: hned jak nás spatřili, tak se vrhli téměř okamžitě do seznamování. Zkrátka jsme se spřátelili. Před úderem druhé hodiny jsme se nechali přendat do aut a za doprovodu státní policie se vydali na projížďku po pražských ulicích.

Musíme uznat, že jsme z té spanilé jízdy Prahou stále úplně „na větvi”!🌲

P.S: byla to pro nás obrovský zážitek! Slibujeme už teď, že se opět příští rok zastavíme. 😉😎

0
0
By | 2018-06-28T15:44:33+00:00 Červen 21st, 2018|Online texty, Výlety a akce|0 Comments

Leave A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..